Czy używany sprzęt może być równie dobry co nowy?

Przyjęło się, że nowy, oryginalny sprzęt to gwarancja wysokiej jakości, pożytku i setek godzin pracy bez awarii. Z pewnością wszystko to jest prawdą, jednakże głównym czynnikiem wpływającym na zakup odpowiedniego sprzętu biurowego jest cena. Jest wiele argumentów za i przeciw, że nowy sprzęt jest najlepszy, warto mieć na uwadze, że nowy sprzęt po pierwszym uruchomieniu zyskuje status używanego. Mity związane z tym, że używane laptopy sprzedawane w hurcie są gorszej jakości zostały obalone. Nawet kupując nowy sprzęt, mogą zdarzyć się tak zwane „wady fabryczne”. Nigdy nie ma pewności, że oryginalne pudełko zawiera dużo lepszy sprzęt, niż ten zapakowany w zwykły karton.

>> Więcej informacji pod adresem: https://pro4it.pl/pl/i/Sprzedaz-Hurtowa/34

Dobrym sposobem na zaoszczędzenie gotówki jest zakup używanych laptopów w hurcie. Taki sprzęt posiada jest również objęty gwarancją, która czasami nawet może trwać i 3 lata. Hurt laptopów poleasingowych to dobry sposób aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Sprzęt outletowy potrafi równie dobrze sprostać wymaganiom nie jednej osoby. Warto również dodać, że są to sprzęty sprawdzone, które były używane na potrzeby firmy i oddane jako poleasingowe. Zapewne jakość takich laptopów czy jakiegokolwiek innego sprzętu outletowego nie odbiega od oryginalnych komponentów.

Co przemawia za kupnem laptopa poleasingowego ? Na pewno największy wpływ na decyzje ma cena, która potrafi być niższa nawet o połowę. Używany sprzęt czasem potrafi wytrzymać tak samo długo jak nowy. W sieci można znaleźć ogromną ilość stron typu używane laptopy hurt czy laptopy poleasingowe hurt.