iPhone XS czy iPhone XS Max? Czym się różnią?

Apple telefony to szeroki wybór różnorodnych modeli o wielu funkcjach i różnorodnym, bardzo modnym designie. Obecnie, wielu klientów zastanawia się, jaka jest różnica pomiędzy najnowszymi modelami od firmy Apple – iPhone XS i iPhone XS Max? Który model wybrać? Czym się różnią? Warto przeczytać poniższy artykuł.

Najnowszy Iphone XS

Ten model o wymiarach: szerokość: 70,9 mm, wysokość: 143,6 mm, grubość: 7,7 mm i masie: 177 g; jest telefonem, którym zachwyca sie wielu klientów zarówno z całej Polski, jak i na świecie. Takie właściwości jak np.: wyświetlacz Super Retina HD, wyświetlacz OLED Multi-Touch o przekątnej 5,8 cala na całej przedniej powierzchni urządzenia, czy rozdzielczość 2436 na 1125 pikseli przy 458 pikselach na cal oraz kontrast 1 000 000:1 (typowo) sprawia, że został doceniony również przez fachowców z branży elektronicznej. Dodatkowo, dzięki nowoczesnemu designie, zaokrąglonym rogom telefonu oraz pięknej kolorystyce, w której występuję – jest jednym z elegantszych modeli telefonów dostępnym na rynku.

apple-telefon

Model iPhone XS Max

Ten model, jest nieco większych wymiarów od poprzednika:
szerokość: 77,4 mm, wysokość: 157,5 mm, grubość: 7,7 mm, masa: 208 g. Posiada zbliżone, aczkolwiek odrobinę lepsze właściwości w postaci: wyświetlacza Super Retina HD, wyświetlacza OLED Multi-Touch o przekątnej 6,5 cala na całej przedniej powierzchni urządzenia, wyświetlacz HDR, z rozdzielczością 2688 na 1242 piksele przy 458 pikselach na cal i kontraście 1 000 000:1. Jak jego poprzednik, również posiada opływowy kształt.

Zobacz ofertę, w której najdziesz inne Apple telefony.