Oferta tuszy do drukarek HP

Drukarki HP to obecnie jedne z popularniejszych, jeśli nie najpopularniejsze drukarki dostępne na rynku. Doskonale sprawdzają się w biurach, szkołach czy nawet naszych domach. Drukarki te charakteryzuje intuicyjna i prosta obsługa oraz niezawodność działania.

Zalety czarnego tuszu HP 652

Obowiązkowym elementem każdej drukarki jest tusz, bez którego drukarka nic nie wydrukuje. Tusz to materiał eksploatacyjny, czyli w skrócie zbiegiem czasu po prostu się zużywa i należy go wymienić na nowy.

I właśnie tutaj z pomocą przychodzi tusz czarny HP 652. Kompatybilny jest z takimi urządzeniami jak HP Deskjet Ink Advantage modelów: 1115, 2135, 2136, 3635, 3636, 3775, 3787, 3835, 4535, 4675, 5275. Tusz idealnie nadaje się do drukowania dokumentów codziennego użytku, zachowując przy tym wysoką jakość wydruków. Firma HP zadbała o żywe kolory i wyraźne teksty w głębokiej czerni. Kolejną zaletą produktu jest łatwe sprawdzenie ilości pozostałego atramentu i ostrzeżenia w przypadku zbliżającego się jego wyczerpania. Tusz posiada też zabezpieczenia przed podrabianiem, więc nie musisz martwić się o oryginalność produktu. Tusz zaprojektowano z myślą o środowisku, jest w pełni recyklingowany. Wkład atramentowy wystarczy nam nawet na 360 stron w wymiarach A4.

tusz czarny hp 652

Dlaczego nie stosować zamienników?

Tusz HP 652 jest produkowany przez producenta drukarek i innych urządzeń wielofunkcyjnych, gwarantuje to nam niezawodność jego działania i najwyższą jakość. W przypadku zamienników może być różnie. Pomijając fakt, że wydruki często będą gorszej jakości, w niektórych przypadkach takie zamienniki mogą spowodować poważne uszkodzenia naszej drukarki. Źródła pochodzenia takowych zamienników są często nieznane, nie należy zatem ufać takim producentom. Aby mieć pewność, że tusz spełni nasze oczekiwania i będzie w 100 % bezpieczny, zalecam jednak kupienia właśnie oryginalnego tuszu do posiadanej drukarki. Bez problemu można je znaleźć w przystępnej cenie, a dodatkowo nie będziemy musieli ponosić ewentualnych kosztów naprawy drukarki.