Zabezpieczenie ekranu w smartfonie

Ekrany w smartfonach są jednymi z najbardziej podatnych na uszkodzenia elementów. Uszkodzenie ekranu wymaga jego wymiany, co może wiązać się z dużymi wydatkami. Z tego powodu dobrze jest pomyśleć o zastosowaniu odpowiedniego zabezpieczenia.

Jakie zabezpieczenia można wybrać?


Na rynku akcesoriów telefonicznych do zabezpieczenia ekranu można wybrać:
– folie ochronne,
– szkło hartowane,
– szkło hybrydowe.
Specjalne folie do zabezpieczenia ekranu telefonu to popularne rozwiązanie ze względu na przystępną cenę. Są one jednymi z najtańszych akcesoriów telefonicznych. Pozwalają na podstawowe zabezpieczenie ekranu przed zarysowaniami. Natomiast takie produkty są w stanie sprawdzić się przede wszystkim w warunkach domowych. Używając telefonu, często poza domem, trzeba brać pod uwagę zwiększone ryzyko upadku na ziemię. Wówczas skutecznym zabezpieczeniem będzie jedynie SZKŁO NA TELEFON HUAWEI P20 PRO.

Co zapewnia szkło na ekran telefonu?


Podstawowym atutem SZKŁA NA TELEFON HUAWEI P20 PRO jest jednoczesne zabezpieczenie przed zarysowaniami oraz upadkami. Dodatkowo szkło można wygodnie zamontować i wymontować z telefonu.
Obecnie obok szkła hartowanego coraz bardziej popularne staje się szkło hybrydowe. Wprawdzie znacznie słabiej chroni ono przed zarysowaniami, ale oferuje znacznie lepsze walory estetyczne. Jeśli chce się uzyskać jednoczesną ochronę i estetyczny sposób prezentowania się telefonu wówczas warto postawić na produkty hybrydowe.