IdeaPad 320, czyli laptop wiele ma twarzy

Można by rzec, że Lenovo IdeaPad 320 to model, który został stworzony z myślą o ułatwieniu życia codziennego tym, którzy potrzebują laptopa do domu, jak i do pracy. Wszystkie jego dane techniczne oraz najważniejsze specyfikacje zostały zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić ich użytkownikom dogodne stosowanie.

Najważniejsze informacje o Lenovo IdeaPad 320

Laptop Lenovo Ideapad 320 przede wszystkim jest oferowany w kilku wersjach. Przede wszystkim dzielony jest ze względu na matrycę, to jest 15- oraz 17-calową. Kolejny podział jest związany z jego procesorem. Pierwszy, silniejszy to dwurdzeniowy oraz czterowątkowy procesor Intel Core i7-7500u. Słabszy, i5-7200U, charakteryzuje się z kolei wydajnością niższą o kilkanaście procent.

Lenovo ma także wszystkie niezbędne gniazda, to jest trzy portu USB, czytnik kart pamięci, gniazdo HDMI oraz gniazdo audio. Nie można również przejść obojętnie wobec obudowy, która została wykonana z aluminium oraz charakteryzuje się sztywnością i odpornością na wszelakie możliwe uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego, na uwagę zasługuje również matryca z matową powłoką, która pozwala na korzystanie z laptopa również i na zewnątrz.

Laptop IdeaPad 320 cieszy się doskonałym układem chłodzenia, który jest odpowiedzialny za schładzanie wszystkich podzespołów oraz wiatrakiem, którego praca jest wręcz niesłyszalna.

Różnorodność w każdym względzie

Jak już wspomniano, laptopa można zakupić w dwóch rozmiarach ekranu, jednak należy nadmienić także, że jest on dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Pamięć RAM to odpowiednio (do wyboru) 4GB, 8GB, 12GB i 16GB, a dysku: 500GB, 1TB, 2TB, 120 GB SSD, 128 GB SSD i 256 GB SSD. Podobnie jest również z kartą graficzną oraz procesorem. Co więcej, model Lenovo IdeaPad 320 można kupić z systemem operacyjnym Windows 10, bądź też bez niego, w zależności od preferencji. To wszystko daje potencjalnym zainteresowanym szeroki wybór na wręcz każdej możliwej płaszczyźnie, czego nie mają żadne inne laptopy, nawet modele tejże marki.