iPhone 13 mini z innowacyjnymi funkcjami

Iphone 13 mini posiada elegancki i wytrzymały korpus, ulepszony system podwójnego aparatu dla jeszcze lepszych zdjęć i wideo przy słabym oświetleniu oraz nowy tryb Cinema Effect

Firma Apple zaprezentowała we wrześniu 2021 roku kolejną generację swoich flagowych smartfonów – iPhone’a 13 i iPhone’a 13 mini – o smukłej, płaskiej konstrukcji. Urządzenia dostępne są w pięciu nowych, wspaniałych kolorach. W obu modelach zastosowano najnowocześniejszą technologię aparatów fotograficznych, z najbardziej zaawansowanym systemem podwójnych aparatów w historii iPhone’a, w tym nowy aparat szerokokątny z większymi pikselami i optyczną stabilizacją obrazu (OIS), pozwalający robić lepsze zdjęcia i nagrywać wideo przy słabym oświetleniu.

Funkcje iphone 13 mini

Nowe funkcje, takie jak Photo Styles i tryb Movie Effect, sprawiają, że materiał filmowy wygląda jeszcze bardziej profesjonalnie. Ponadto iPhone 13 i iPhone 13 mini są wyposażone w niesamowicie wydajny i energooszczędny układ A15 Bionic, charakteryzują się dłuższym czasem pracy baterii, żywym wyświetlaczem Super Retina XDR oraz niezwykle wytrzymałym panelem przednim Ceramic Shield. Urządzenia charakteryzują się zwiększoną pojemnością z 128 GB, wodoodpornością na poziomie IP68 oraz możliwością łączenia się z szybkimi sieciami 5G. iPhone 13 mini są dostępne w pięciu kolorach – różowym, niebieskim, „dark night”, „shining star”.

„Nasi klienci codziennie polegają na iPhonie, dlatego sprawiliśmy, że iPhone 13 i iPhone 13 mini są jeszcze potężniejsze, pojemniejsze i łatwiejsze w obsłudze” – powiedział Greg Jozwiak, starszy wiceprezes Apple ds. marketingu światowego.

Telefony te mają piękny design, świetną wydajność i zaawansowany system aparatów z oszałamiającymi możliwościami fotografii obliczeniowej. Ponadto oba modele są niezwykle trwałe, wodoodporne i mogą działać znacznie dłużej bez konieczności ładowania, więc użytkownicy zawsze mogą na nie liczyć. Jeśli dodamy do tego ścisłą integrację z systemem iOS 15 i jego wbudowane funkcje ochrony prywatności, to okaże się, że iPhone 13 mini to doskonały wybór.

Stylowa, wytrzymała konstrukcja i wydajna bateria

iPhone 13 i iPhone 13 mini zostały stworzone całkowicie od nowa. Nowe modele, zamknięte w eleganckiej aluminiowej obudowie z trwałą płaską ramką, są dostępne w pięciu pięknych kolorach. Wyświetlacze2 o przekątnej 6,1 cala i 5,4 cala są chronione przez niezwykle wytrzymały panel przedni Ceramic Shield, zaprojektowany specjalnie dla iPhone’a.

iphone 13 mini

Bezpieczeństwo w iPhone 13 mini

Oba modele są wodoodporne zgodnie z normą IP683 i są również chronione przed rozpryskami innych popularnych płynów. Przeprojektowane obiektywy tylnej kamery są teraz ustawione ukośnie względem siebie, a przeprojektowany system kamer TrueDepth jest mniejszy – nadal zapewnia najbezpieczniejsze uwierzytelnianie Face ID i inne zaawansowane technologie – ale na wyświetlaczu jest teraz więcej miejsca na obraz.

Wyświetlacz w iphone 13 mini

Ulepszony wyświetlacz Super Retina XDR OLED o najwyższym współczynniku kontrastu zapewnia dokładne odwzorowanie odcieni czerni. Maksymalna jasność wyświetlacza wzrosła o 28% do 800 cd/m2 na zewnątrz, a podczas oglądania zdjęć i filmów w formacie HDR może osiągnąć 1200 cd/m2. A bateria jest jeszcze bardziej oszczędna niż dotychczas.